MAXBRAND

Feel Professional

Materiale ekselente

MaxBrand sjell për ju materialet më cilësore.

Produkte cilësore

Produktet tona janë tepër cilësore dhe komode.

Besuar nga klientë

MaxBrand ka arritur të fitoj besimin e disa kompanive.

RRETH NESH

MaxBrand vjeni si prodhues dhe  distributor i veshjeve ne tregun shqiptar dhe me gjere duke ofruar prodhime nga më të ndryshme si: Bluza polo, kemisha, veshje pune per: Spitale, Shkolla, Klinika, Fondacione, OJF,Construction, Bare, Restorante, veshje profesionale personeli etj. Maxbrand ështënjë kompani prodhuese dhe distributore e veshjeve në tregun shqiptar dhe të huaj. Maxbrand ofron një gamë të gjerë veshjesh pune dhe uniformash, tërësisht të personalizuara, punuar me teknikat më të njohura globalisht.

MaxBrand startoi në vitin 2015, në një kohë kur trendi i personalizimit të veshjeve në vendin tonë po arrinte kulmin. Falë punës dhe ambicies që na karakterizonte, u renditëm në krye, duke patur bashkpunime me klientë nga më prestigjozët.

Maxbrand ofron konsulencë përgjatë gjithë procesit të bashkëpunimit, nga ideimi i produkteve e deri në prodhim. Ekipi ynë përfshin rrobaqepës dhe dizenjues me eksperiencë, të cilët i krijojnë punimet bazuar në: – Identitetin vizual të kompanisë suaj – Sektorin që operon – Profilin dhe qasjen e saj Duke patur parasysh këto elementë në procesin e punës, ne arrijmë  të ndërtojmë imazhin më të mirë për ekipin tuaj. Besoji uniformës! Besoji Maxbrand!

MAXBRAND

Pse duhet të zgjidhni MAXBRAND?

Maxbrand Albania ofron uniforma të personalizuara me stil. Nëse doni të dalloheni nga të tjerët, uniformat tona të personalizuara do të jenë zgjedhja e duhur për ju. Me modele të ndryshme dhe opsione të personalizimit, ju mund të krijoni uniformën e duhur që reflekton personalitetin dhe stilin tuaj.

Ndërthurje

Materale cilësore

Prerje sipas dëshirës

Qepje cilësore

Të gjitha masat

Karrierë

0 +

Projekte

0 +

Shtete Eksport

0 +

Klientë të kënaqur

MAXBRAND

Kush jemi dhe çfarë ofrojmë ?

MaxBrand është një kompani e specializuar në stampimin e logove dhe dizajnit e tyre në rroba për biznese. Me një eksperiencë të gjatë në industrinë e printimit të logo-ve në veshje dhe produktet tjera, MaxBrand ofron një shërbim të përshtatshëm për nevojat e biznesit tuaj.

Kompania ofron zgjidhje të personalizuara për klientët e saj, duke përdorur teknologji të avancuara dhe materiale të cilat sigurojnë cilësi dhe rezistencë të lartë. Përveç kësaj, MaxBrand ka një ekip të ekspertëve të dizajnimit që ndihmojnë në krijuar logot dhe në vendosjen e tyre në veshjet e biznesit.

Nëse jeni duke kërkuar një partner të besueshëm për të ndihmuar në printimin e logo-ve dhe në personalizimin e veshjeve për biznesin tuaj, MaxBrand mund të jetë zgjidhja e duhur për ju. Kompania ka një histori të suksesshme në ofrimin e shërbimeve të saj dhe ka arritur të plotësojë nevojat e shumë bizneseve të ndryshme në të gjithë botën.

99%

Korrektësi

100%

Materiale Cilësore

95%

Support

98%

Disponibilitet

Luli Aliaj Google Maps

Kualitet, korrektesi dhe staf i mrekullueshem. Faleminderit Maxbrand Albania.

Rrezart Aliaj Google Maps

Me te miret ne treg,korrekt dhe te besueshem👍 Do jua sygjeroja te gjithve per bashkpunim.

Exploringwithgysi Albania Google Maps

One month ago I use to order 100Tshirts for my team to Maxbrand Albania and I'm really happy for their service . All my team loved the shirts and we will absolutely order again to you . Thanks for being the best !

Alban Ademaj Google Maps

Zgjedhja më e mirë për uniformën tuaj. Zgjedhja më e mirë për veshjen e punës. Unë ua rekomandoj të gjithëve pa hezitim!

Mimoza Sela Google Maps

Çmime tè ulta the matrial i mirè

Keni një projekt ?

Na kontaktoni dhe dikush nga stafi jonë do ju asistoj në cdo hap të projektit tuaj duke i dhënë zgjidhje kërkesave tuaja për një rezultat final cilësor.

PRODUKTET TONA

Disa nga produktet tona.

uniformë kamarjeri

Uniformë kamarieri

xhup dimëror

Xhup dimëror

set rroba ndertimi

Set rroba ndërtimi

xhaketa kuzhine

Veshje kuzhine

veshje recepsioni

Veshje recepsioni

veshje mekaniku

Veshje mekaniku

Konsultim paraprak

Ky proces mund të ndihmojë në identifikimin e nevojave të tyre, si dhe në krijimin e një plani të detajuar për të arritur qëllimet e tyre.

Zgjedhja e materialit

Kjo përfshin identifikimin e materialeve të cilat janë të përshtatshme për nevojat e klientëve, si dhe qëndrueshmërinë dhe cilësinë e produkteve.

Prerja dhe qepja

Ky proces përfshin përdorimin e teknikave të prerjes dhe qepjes për të krijuar rrobat e nevojshme për klientët.

Produkti final

Kjo përfshin një proces të rreptë të kontrollit të cilësisë për të siguruar se produkti final është i përshtatshëm për klientët dhe plotëson kërkesat e tyre.

IDENTITET

Ëndrra e mbetur në sirtar mbetet ëndërr, është koha ta bësh realitet.

Rrobat e personalizuara për stafin janë rroba të dizajnuara në mënyrë të veçantë për të përmbushur nevojat e një organizate ose kompanie për të njohur dhe ndërtuar një identitet të fortë brenda ekipit të saj. Këto rroba mund të përfshijnë uniforma të personalizuara, polo shirta, bluza, flete, palësh dhe shumë të tjerë.

Këto rroba shpesh kanë emrin ose logon e organizatës në materialin e tyre, dhe mund të jenë të prodhuara në një gamë të gjerë të ngjyrave dhe modeleve për të përmbushur nevojat e ndryshme të organizatës. Një përfitim i rrobeve të personalizuara për stafin është se ata ndihen të ndërlidhur me identitetin e organizatës dhe janë në gjendje të identifikohen dhe dalin në mënyrë të lehtë si pjesë e ekipit.

Këto rroba janë shpesh të përdorura në fusha të ndryshme si restorante, hotele, klinikë mjekësore, shkolla dhe shumë të tjera. Ata mund të ndihmojnë në ndërtimin e një imazhi profesional për organizatën dhe të rrisin ndërgjegjësimin e brendshëm në mesin e ekipit të punës.

FAQ

Pyetje / Përgjigjet më të shpeshta!

Nëse keni ndonjë pyetje kontrolli paraprakisht në këtë seksion nëse pyetja e juaj gjendet tek pyetje/përgjigjet më të shpeshta.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis velit orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis vel orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis vel orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis vel orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis vel orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

Nulla in nibh at leo faucibus molestie eget nec velit. Phasellus vel felis velit orci iaculis tempor tristique sagittis urna. Phasellus ac ante in lacus tempor egestas. Mauris molestie elit placerat, laoreet ex non posuere.

BLOG

Blog & Njoftime

Këtu do të gjeni artikujt dhe njoftimet më të fundit nga MAX BRAND.